logoClub Wasabi


Zrzeszenie fascynatow

Powstał niespełna trzy lata temu, najmłodszym członkiem jest szesnastoletnia licealistka, najstarszym emerytowany kierowca kombajnu.

Zrzeszenie fascynatów
Club Wasabi, bo to o nim mowa, zrzesza w swych szeregach mistrza judo, listonoszkę, pełnoetatową mamę, znanego polityka, aptekarkę świeżo po studiach, menedżerkę jednej z wielkich międzynarodowych korporacji - różni ich wiele, łączy jedno: wspólna fascynacja smakiem azjatyckiego chrzanu znanego w Polsce wyłącznie jako dodatek do sushi. Club Wasabi to grupa ludzi, którzy wiedzą, że nie ma takiej potrawy, do której Wasabi nie pasuje.
Zrzeszenie fascynatów
Spotykają się raz w w miesiącu, dzielą przepisami, wymieniają próbkami najnowszych rodzajów tej przyprawy, jakie udało im się zamówić w internecie lub przywieźć z podróży. Wspólne degustacje to też ważny element spotkań Clubu Wasabi - nierzadko na spotkania przynoszą ugotowane przez siebie pyszności lub zamawiają catering z najlepszych restauracji, które członkowie klubu mieli okazję odwiedzić i zaaprobować jako znające się na przyprawie, którą stowarzyszeni pod nazwą Club Wasabi kochają ponad wszystkie inne smaki.

Tags: Club Wasabi