logoClub Wasabi


Wasabi

Club wasabi to grupa oryginalnych osób, które pałają niesamowicie mocną miłością do tego niesamowitego kremu, który jest wasabi.

Wasabi

Sam club wasabi powstał przypadkiem dzięki forum internetowemu, które służyło do dzielenia się kulinarnymi doświadczeniami oraz przepisami.

Wasabi

Trzy osoby: Krzysiek, Ola oraz Zosia rozpoczęli dyskusję na temat powstawania wasabi oraz jego niesamowitych właściwości, sposobów użycia. Powstał nowy wątek nazwany "Club wasabi". W ekspresowym tempie przybywało wielu nowych forumowiczów, którzy z wielkim zaangażowaniem  rozmawiali o jego smaku, o działaniu dającemu energii do działania.

 

Wasabi club początkowo zajmował się porównywaniem różnych produktów, odkrywaniem witamin i mikroelementów zawartych w tej niesamowitej i przyjemnie pikantnej paście pochodzącej z Dalekiego wschodu. Po pewnym czasie powstał pomysł spotkania. Na pierwsze z wielu przybyło kilka osób, które w niespodziewanie szybkim tempie zaprzyjaźniło się. Od tamtego dnia po dziś dzień odbywają się spotkania Clubu wasabi,  na których poza testowaniem wasabi dzieją się niesamowite rzeczy.

 

Tags: Club wasabi, osób które